A A A

De mensen van Welzijnswerk Midden-Drenthe

 

Directie

Annelies Bakelaar

a.bakelaar@welzijnswerkmd.nl

Annelies Bakelaar

Staf en ondersteuning

Truida Benthem

Financieel medewerker
t.benthem@welzijnswerkmd.nl

Peter Bruulsema

Financieel medewerker
p.bruulsema@welzijnswerkmd.nl

Fennie Meppelink

Personeelszaken
f.meppelink@welzijnswerkmd.nl

Emie Reinders

Administratief medewerker
e.reinders@welzijnswerkmd.nl

Emie Reinders 2017.jpg

Judith ter Veer

Communicatiemedewerker
j.terveer@welzijnswerkmd.nl 

Judith ter Veer 2017.jpg

Wanda van der WeideTelefoniste/receptioniste
w.vanderweide@welzijnswerkmd.nl
WMD medewerkers - Wanda van der Weide.jpg

Teamcoaches

  
Heleen Jansenh.jansen@welzijnswerkmd.nlwelzijnswerk Midden Drenthe - Heleen Jansen
Martinet Oosterhofm.oosterhof@welzijnswerkmd.nlMartinet Oosterhof 2017.jpg

 

Dorpenteam Beilen

 

Roelie Kuipers

Ouderenwerker en leefstijlcoach
r.kuipers@welzijnswerkmd.nl

 

 

 

 

Tanja Tilkema

Cliëntadviseur
t.tilkema@welzijnswerkmd.nl 

Tanja Tilkema 2017.jpg

Erik Doezeman

Jongeren- en opbouwwerker
e.doezeman@welzijnswerkmd.nl

Harold Kamps

Jongeren- en opbouwwerker
h.kamps@welzijnswerkmd.nl

Harold Kamps 2017.jpg

Ilse Koekoek

Jongerenwerker
i.koekoek@welzijnswerkmd.nl

Ilse Koekoek 2017.jpg

Willemijn Barth

Ouderenwerker
w.barth@welzijnswerkmd.nl

Martine GuitjensCliëntadviseur
m.guitjens@welzijnswerkmd.nl
Martine Guitjens

Petra Kromkamp

Ambulant jongerenwerker
p.kromkamp@welzijnswerkmd.nl

Petra Kromkamp 2017.jpg

 

Dorpenteam Smilde

 

Angela Burema

Cliëntadviseur
a.burema@welzijnswerkmd.nl

 
Jeanette KuinJongeren-/opbouwwerker
j.kuin@welzijnswerkmd.nl
WMD medewerkers - Jeanette Kuin.jpg 
Kirsten van TrigtJongerenwerker
k.vantrigt@welzijnswerkmd.nl
WMD medewerkers - Kirsten van Trigt.jpg 
Greet VeldsemaCliëntadviseur
g.veldsema@welzijnswerkmd.nl

Greet Veldsema 2017.jpg

 
Josiena van der West

Ouderenwerker
j.vanderwest@welzijnswerkmd.nl

Josiena v/d West 
Ingrid van HoutOuderenwerker
i.vanhout@welzijnswerkmd.nl
Ingrid van Hout 2017.jpg 
Arjanne ter BorkJongeren-/opbouwwerker
a.terbork@welzijnswerkmd.nl
Arjanne ter Bork 

 

Dorpenteam Westerbork

 

Dineke Hendriksen
 

Cliëntadviseur
d.klinkenberg@welzijnswerkmd.nl

Mirjam Stukje

Ouderenwerker en cliëntadviseur
m.stukje@welzijnswerkmd.nl

Mirjam Stukje 2017.jpg

Gea Witvoet

Ouderenwerker
g.witvoet@welzijnswerkmd.nl

Josien Tuhumury

Opbouwwerker
j.tuhumury@welzijnswerkmd.nl

Josien Tuhumury 2017.jpg

Harry Tijms

Jongeren- en opbouwwerker
h.tijms@welzijnswerkmd.nl

Merel Smit

Jongerenwerker
m.smit@welzijnswerkmd.nl

Merel Smit 2017.jpg

 

Plattelandsontwikkeling

 

Janneke Verdijk

Medewerker plattelandsontwikkeling
j.verdijk@welzijnswerkmd.nl

Janneke Verdijk 2017

 

Team Meedoen

 
Ruth KleinhuisConsulent Servicepunt Vrijwilligerswerk
r.kleinhuis@welzijnswerkmd.nl
Ruth kleinhuis 2017.jpg

Marjo Sanders

Consulent Participatie
m.sanders@welzijnswerkmd.nl 

WMD medewerkers - Marjo Sanders.jpg

Janet Moinat

Consulent vrijwillige ondersteuning
j.moinat@welzijnswerkmd.nl

Janet Moinat 2017.jpg

Grietje ten Hoeve

Consulent Mantelzorg
g.tenhoeve@welzijnswerkmd.nl

Grietje ten Hoeve 2017.jpg

Wim Martin Scholma

Consulent Automaatje
wm.scholma@welzijnswerkmd.nl

welzijnswerk Midden Drenthe - Wim Martin Scholma

 

Projecten

 

Tineke Posthoorn

Coördinator
t.posthoorn@welzijnswerkmd.nl

Dirk Otten

Buurtsportcoach
d.otten@welzijnswerkmd.nl

Dirk Otten 2017.jpg

Jannie Schonewille

Beleidsadviseur
j.schonewille@welzijnswerkmd.nl

Wilma StuitTaalhuiscoördinator
w.stuit@welzijnswerkmd.nl
Wilma Stuit 2017.jpg

Huishoudelijk

Albert Koster

conciërge Karspelhuis

Julian Blokzijlassistent-conciërgeJulian Blokzijl 2017.jpg

Anita Perdon

huishoudelijk medewerker


Jongerencentra

Willem Verhoeff

beheerder jongerencentrum Roet 25 in Smilde

 

Joop Beute

beheerder jongerencentrum Nieuw Utopia in Bovensmilde

Wim Martin Scholma

beheerder jongerencentrum Chill-in in Beilen, beheerder.chillin@gmail.com