A A A

De mensen van Welzijnswerk Midden-Drenthe

 

Directie

Vacature

 

 

Staf en ondersteuning

Truida Benthem

Financieel medewerker
t.benthem@welzijnswerkmd.nl

Peter Bruulsema

Financieel medewerker
p.bruulsema@welzijnswerkmd.nl

Fennie Meppelink

Personeelszaken
f.meppelink@welzijnswerkmd.nl

Emie Reinders

Administratief medewerker
e.reinders@welzijnswerkmd.nl

Emie Reinders 2017.jpg

Judith ter Veer

Communicatiemedewerker
j.terveer@welzijnswerkmd.nl 

Judith ter Veer 2017.jpg

Wanda van der WeideTelefoniste/receptioniste
w.vanderweide@welzijnswerkmd.nl
WMD medewerkers - Wanda van der Weide.jpg

Teamcoaches

  
Heleen Jansenh.jansen@welzijnswerkmd.nlwelzijnswerk Midden Drenthe - Heleen Jansen
Martinet Oosterhofm.oosterhof@welzijnswerkmd.nlMartinet Oosterhof 2017.jpg

 

Team maatschappelijk werk

  
Navya DijkstraMaatschappelijk werker
n.dijkstra@welzijnswerkmd.nl
 
Marjan BorgMaatschappelijk werker
m.borg@welzijnswerkmd.nl
 
Anja MulderMaatschappelijk werker
a.mulder@welzijnswerkmd.nl
 
Sarah AhmedMaatschappelijk werker
s.ahmed@welzijnswerkmd.nl
 
Marieke PlompMaatschappelijk werker
m.plomp@welzijnswerkmd.nl
 
Lonneke DietzMaatschappelijk werker
l.dietz@welzijnswerkmd.nl
 
Machteld UijthovenMaatschappelijk werker
m.uijthoven@welzijnswerkmd.nl
 
Karin HofGezinscoach/maatschappelijk werker
k.hof@welzijnswerkmd.nl

 

 

Dorpenteam Beilen

 

Roelie Kuipers

Ouderenwerker en leefstijlcoach
r.kuipers@welzijnswerkmd.nl

 

 

 

 

Tanja Tilkema

Cliëntondersteuner
t.tilkema@welzijnswerkmd.nl 

Tanja Tilkema 2017.jpg

Erik Doezeman

Jongeren- en opbouwwerker
e.doezeman@welzijnswerkmd.nl

Harold Kamps

Jongeren- en opbouwwerker
h.kamps@welzijnswerkmd.nl

Harold Kamps 2017.jpg

Ilse Koekoek

Jongerenwerker
i.koekoek@welzijnswerkmd.nl

Ilse Koekoek 2017.jpg

Willemijn Barth

Ouderenwerker
w.barth@welzijnswerkmd.nl

Petra Kromkamp

Ambulant jongerenwerker
p.kromkamp@welzijnswerkmd.nl

Petra Kromkamp 2017.jpg

 

Dorpenteam Smilde

 

Angela Burema

Cliëntondersteuner
a.burema@welzijnswerkmd.nl

 
Jeanette KuinJongeren-/opbouwwerker
j.kuin@welzijnswerkmd.nl
WMD medewerkers - Jeanette Kuin.jpg 
Kirsten van TrigtJongerenwerker
k.vantrigt@welzijnswerkmd.nl
WMD medewerkers - Kirsten van Trigt.jpg 
Greet VeldsemaCliëntondersteuner
g.veldsema@welzijnswerkmd.nl

Greet Veldsema 2017.jpg

 
Josiena van der West

Ouderenwerker
j.vanderwest@welzijnswerkmd.nl

Josiena v/d West 
Ingrid van HoutOuderenwerker
i.vanhout@welzijnswerkmd.nl
Ingrid van Hout 2017.jpg 
Arjanne ter BorkJongeren-/opbouwwerker
a.terbork@welzijnswerkmd.nl
Arjanne ter Bork 

 

Dorpenteam Westerbork

 

Dineke Hendriksen
 

Cliëntondersteuner
d.klinkenberg@welzijnswerkmd.nl

Mirjam Stukje

Cliëntondersteuner
m.stukje@welzijnswerkmd.nl

Mirjam Stukje 2017.jpg

Gea Witvoet

Ouderenwerker
g.witvoet@welzijnswerkmd.nl

Harry Tijms

Opbouwwerker
h.tijms@welzijnswerkmd.nl

Dorien ZandmanJongerenwerker
d.zandman@welzijnswerkmd.nl

 

Siebo WeertOpbouwwerker
s.weert@welzijnswerkmd.nl
 

 

Plattelandsontwikkeling

 

Janneke Verdijk

Medewerker plattelandsontwikkeling
j.verdijk@welzijnswerkmd.nl

Janneke Verdijk 2017

 

Team Meedoen

 
Ruth KleinhuisConsulent Servicepunt Vrijwilligerswerk
r.kleinhuis@welzijnswerkmd.nl
Ruth kleinhuis 2017.jpg

Marjo Sanders

Consulent Participatie
m.sanders@welzijnswerkmd.nl 

WMD medewerkers - Marjo Sanders.jpg

Janet Moinat

Consulent vrijwillige ondersteuning
j.moinat@welzijnswerkmd.nl

Janet Moinat 2017.jpg

Grietje ten Hoeve

Consulent Mantelzorg
g.tenhoeve@welzijnswerkmd.nl

Grietje ten Hoeve 2017.jpg

 

Projecten

 

Tineke Posthoorn

Coördinator
t.posthoorn@welzijnswerkmd.nl

Dirk Otten

Buurtsportcoach
d.otten@welzijnswerkmd.nl

Dirk Otten 2017.jpg

Jannie Schonewille

Beleidsadviseur
j.schonewille@welzijnswerkmd.nl

Wilma StuitTaalhuiscoördinator
w.stuit@welzijnswerkmd.nl
Wilma Stuit 2017.jpg

Huishoudelijk

Albert Koster

conciërge Karspelhuis

Anita Perdon

huishoudelijk medewerker

 


Jongerencentra

Diane Koerts

beheerder jongerencentrum Roet 25 in Smilde

 

Joop Beute

beheerder jongerencentrum Nieuw Utopia in Bovensmilde

Wim Martin Scholma

beheerder jongerencentrum Chill-in in Beilen, beheerder.chillin@gmail.com