Medewerkers

 

Directie  
Paul Vlootmanp.vlootman@welzijnswerkmd.nlPaul Vlootman.jpg
   
Staf en ondersteuning  
Truida Benthem
 
Projectmedewerker
t.benthem@welzijnswerkmd.nl
welzijnswerk Midden Drenthe - Truida Benthem
Peter BruulsemaFinancieel medewerker
p.bruulsema@welzijnswerkmd.nl
welzijnswerk Midden Drenthe- Peter Bruulsema
Fennie MeppelinkPersoneelszaken
f.meppelink@welzijnswerkmd.nl
welzijnswerk Midden Drenthe - Fennie Meppelink
Emie ReindersAdministratief medewerker
e.reinders@welzijnswerkmd.nl
Emie Reinders 2017.jpg
Judith ter VeerCommunicatiemedewerker
j.terveer@welzijnswerkmd.nl
Judith ter Veer 2017.jpg
Wanda van der WeideTelefoniste/receptioniste
w.vanderweide@welzijnswerkmd.nl
WMD medewerkers - Wanda van der Weide.jpg
   
Teamcoaches  
Heleen JansenTeamcoach
h.jansen@welzijnswerkmd.nl
welzijnswerk Midden Drenthe - Heleen Jansen
Martinet OosterhofTeamcoach
m.oosterhof@welzijnswerkmd.nl
Martinet Oosterhof 2017.jpg
   
Maatschappelijk werk  
Navya DijkstraMaatschappelijk werker
n.dijkstra@welzijnswerkmd.nl
WMD- Navya Dijkstra.jpg
Marjan BorgMaatschappelijk werker
m.borg@welzijnswerkmd.nl
WMD - Marjan Borg.jpg
Marieke PlompMaatschappelijk werker
m.plomp@welzijnswerkmd.nl
 
Sarah AhmedMaatschappelijk werker
s.ahmed@welzijnswerkmd.nl
WMD - Sarah Ahmed.jpg
Anja MulderMaatschappelijk werker
a.mulder@welzijnswerkmd.nl
WMD - Anja Mulder.jpg
Lonneke DietzMaatschappelijk werker
l.dietz@welzijnswerkmd.nl
WMD - Lonneke Dietz.jpg
Machteld UijthovenMaatschappelijk werker
m.uijthoven@welzijnswerkmd.nl
WMD - Machteld Uijthoven.jpg
Karin HofMaatschappelijk werker/gezinscoach
k.hof@welzijnswerkmd.nl
WMD - Karin Hof.jpg
   
Jongerenwerkers  
Ilse KoekoekJongerenwerker/buurtsportcoach
i.koekoek@welzijnswerkmd.nl
Ilse Koekoek 2017.jpg
Kirsten van TrigtJongerenwerker
k.vantrigt@welzijnswerkmd.nl
WMD medewerkers - Kirsten van Trigt.jpg
Arjanne ter BorkJongeren-/opbouwwerker
a.terbork@welzijnswerkmd.nl
Arjanne ter Bork
Jeanette KuinJongeren-/opbouwwerker
j.kuin@welzijnswerkmd.nl
WMD medewerkers - Jeanette Kuin.jpg
Dorien ZandmanJongerenwerker
d.zandman@welzijnswerkmd.nl
Dorien Zandman.jpg
Harold KampsJongeren-/opbouwwerker
h.kamps@welzijnswerkmd.nl
Harold Kamps 2017.jpg
Erik DoezemanJongeren-/opbouwwerker
e.doezeman@welzijnswerkmd.nl
welzijnswerk Midden Drenthe - Erik Doezeman
Petra KromkampAmbulant jongerenwerker
p.kromkamp@welzijnswerkmd.nl
Petra Kromkamp 2017.jpg
   
Opbouwwerkers  
Jeanette KuinJongeren-/opbouwwerker
j.kuin@welzijnswerkmd.nl
WMD medewerkers - Jeanette Kuin.jpg
Arjanne ter BorkJongeren-/opbouwwerker
a.terbork@welzijnswerkmd.nl
Arjanne ter Bork
Harry TijmsOpbouwwerker
h.tijms@welzijnswerkmd.nl
welzijnswerk Midden Drenthe - Harry Tijms
Siebo WeertOpbouwwerker
s.weert@welzijnswerkmd.nl
Siebo Weert.jpg
Harold KampsJongeren-/opbouwwerker
h.kamps@welzijnswerkmd.nl
Harold Kamps 2017.jpg
Erik DoezemanJongeren-/opbouwwerker
e.doezeman@welzijnswerkmd.nl
welzijnswerk Midden Drenthe - Erik Doezeman
   
Ouderenwerkers  
Josiena van der WestOuderenwerker
j.vanderwest@welzijnswerkmd.nl
Josiena vd West 2017.jpg
Ingrid van HoutOuderenwerker/cliëntondersteuner
i.vanhout@welzijnswerkmd.nl
Ingrid van Hout 2017.jpg
Gea WitvoetOuderenwerker
g.witvoet@welzijnswerkmd.nl
welzijnswerk Midden Drenthe - Gea Witvoet
Willemijn BarthOuderenwerker
w.barth@welzijnswerkmd.nl
Willemijn Barth
Roelie KuipersOuderenwerker/leefstijlcoach
r.kuipers@welzijnswerkmd.nl
welzijnswerk Midden Drenthe - Roelie Kuipers
   
Cliëntondersteuners  
Mirjam StukjeCliëntondersteuner
m.stukje@welzijnswerkmd.nl
Mirjam Stukje 2017.jpg
Dineke HendriksenCliëntondersteuner
d.hendriksen@welzijnswerkmd.nl
welzijnswerk Midden Drenthe - Dineke Klinkenberg
Greet VeldsemaCliëntondersteuner
g.veldsema@welzijnswerkmd.nl
Greet Veldsema 2017.jpg
Angela BuremaCliëntondersteuner
a.burema@welzijnswerkmd.nl
welzijnswerk Midden Drenthe - Angela Burema
Ingrid van HoutOuderenwerker/cliëntondersteuner
i.vanhout@welzijnswerkmd.nl
Ingrid van Hout 2017.jpg
Mariëlla VeenCliëntondersteuner
m.veen@welzijnswerkmd.nl
 
   
Plattelandsontwikkeling  
Janneke VerdijkMedewerker plattelandsontwikkeling
j.verdijk@welzijnswerkmd.nl
Janneke Verdijk 2017
   
Team Meedoen  
Ruth KleinhuisConsulent Servicepunt Vrijwilligerswerk
r.kleinhuis@welzijnswerkmd.nl
Ruth kleinhuis 2017.jpg
Marjo SandersConsulent Participatie
m.sanders@welzijnswerkmd.nl
WMD medewerkers - Marjo Sanders.jpg
Janet MoinatConsulent vrijwillige ondersteuning
j.moinat@welzijnswerkmd.nl
Janet Moinat 2017.jpg
Grietje ten HoeveConsulent mantelzorg
g.tenhoeve@welzijnswerkmd.nl
Grietje ten Hoeve 2017.jpg
   
Projecten  
Tineke PosthoornCoördinator
t.posthoorn@welzijnswerkmd.nl
welzijnswerk Midden Drenthe - Tineke Posthoorn
Dirk OttenBuurtsportcoach
d.otten@welzijnswerkmd.nl
Dirk Otten 2017.jpg
Ilse Koekoek

Jongerenwerker/buurtsportcoach
i.koekoek@welzijnswerkmd.nl

Ilse Koekoek 2017.jpg
Jannie SchonewilleBeleidsadviseur
j.schonewille@welzijnswerkmd.nl
welzijnswerk Midden Drenthe - Jannie Schonewille
Wilma StuitTaalhuiscoördinator
w.stuit@welzijnswerkmd.nl
Wilma Stuit 2017.jpg
   
Huishoudelijk  
Albert Koster welzijnswerk Midden Drenthe - Albert Koster
Anita Perdon  
   
Jongerencentra  
Diane KoertsBeheerder jongerencentrum Roet 25 in Smilde 
Joop BeuteBeheerder jongerencentrum Nieuw Utopia in Bovensmildewelzijnswerk Midden Drenthe - Joop Beute
Wim Martin ScholmaBeheerder jongerencentrum Chill-in in Beilen
beheerder.chillin@gmail.com
welzijnswerk Midden Drenthe - Wim Martin Scholma