Nieuws
18 juni 2024
DagenDoen zoekt verenigingen die willen testen
Ben jij betrokken bij een organisatie of vereniging die activiteiten organiseert voor senioren? En vinden die activiteiten in de zomermaanden juli en augustus plaats? Voor de nieuwe app DagenDoen zijn wij op zoek naar organisaties die samen met ons de applicatie willen testen!
De app DagenDoen Midden-Drenthe biedt senioren een duidelijk overzicht van alle seniorenactiviteiten in de gemeente. Zo kunnen gebruikers eenvoudig zien welke activiteiten er in de buurt plaatsvinden; van beweeg- tot ontmoetingsactiviteiten.
DagenDoen-spreekuren
Dag!enDoen! is een initiatief van Welzijnswerk Midden-Drenthe en is speciaal voor senioren in de gemeente. De activiteiten van Welzijnswerk worden in de app vermeld en verenigingen en organisaties kunnen activiteiten in de app zetten en ze zo onder de aandacht brengen van inwoners van Midden-Drenthe. Het is de bedoeling dat DagenDoen na de zomer officieel in gebruik wordt genomen.
Om zo optimaal mogelijk te kunnen starten, willen we de zomermaanden gebruiken om DagenDoen te testen. Daarom organiseren we in juni en juli verschillende ‘DagenDoen-spreekuren’. Tijdens zo’n spreekuur kijken we graag met jou mee naar hoe jouw organisatie met DagenDoen kan werken. Ook is er tijd voor verdere uitleg en voor vragen.
Aanmelden
Wil jij meer weten over DagenDoen en samen met ons de app verder vullen met mooie activiteiten? En wil jij jouw activiteiten deze zomer al via de app aanbieden? Meld je dan aan voor één van de DagenDoen-spreekuren (9.00 uur tot 16.00 uur) op:
Woensdag 26 juni – Karspelhof, Beilen
Donderdag 27 juni – Hoofdstraat 29, Westerbork
Maandag 8 juli – Karspelhof, Beilen
Dinsdag 9 juli – Hoofdstraat 29, Westerbork
Aanmelden kan via dagendoen@welzijnswerkmd.nl. Mail jouw naam, telefoonnummer en de naam van jouw organisatie. Ook horen we graag welke dag of welk dagdeel jou het beste uitkomt. Je ontvangt van ons een bevestiging van de afspraak en het tijdstip van de afspraak.
Terug