Nieuws
23 juni 2025
Geef jouw activiteit op voor de Maand van de Ontmoeting
Ook dit jaar staat oktober in Midden-Drenthe weer volledig in het teken van ontmoeten! In de Maand van de Ontmoeting staat verbinding en contact tussen mensen centraal. Heb jij een bestaande of nieuwe activiteit die mensen bij elkaar brengt? Geef je activiteit op en doe mee!
Activiteiten die bijdragen aan minder eenzaamheid kunnen namelijk in aanmerking komen voor:
- Publiciteit in een speciaal overzicht in de Krant van Midden-Drenthe (september)
- Een gemeentelijke bijdrage tot maximaal €150
Wanneer kom je in aanmerking voor een bijdrage?
De bijdrage is bedoeld om:
- Een bestaande activiteit aantrekkelijker te maken of extra te promoten
Denk aan extra aankleding, een kopje koffie, flyers enzovoort.
- Een nieuwe activiteit op te starten
Zoals een buurtlunch, wandelgroep, creatieve workshop enzovoort.
Meld jouw activiteit aan
Wil je jouw activiteit aanmelden én gebruikmaken van de gemeentelijke bijdrage en gratis promotie? Vul dan vóór 1 september het aanmeldformulier in via deze link: https://www.middendrenthe.nl/maand-van-de-ontmoeting. Medio september 2025 hoor je of je aanvraag is goedgekeurd.
Heb je vragen? Neem dan contact op met de werkgroep Eén tegen Eenzaamheid via j.moinat@welzijnswerkmd.nl
Maand van de Ontmoeting
De Maand van de Ontmoeting wordt ieder jaar georganiseerd door de werkgroep Eén tegen Eenzaamheid, met daarin betrokkenen vanuit Welzijnswerk Midden-Drenthe, de gemeente Midden-Drenthe en GGD Drenthe.